Instagram Reklamları Optimizasyonu

Instagram reklamlarınızı optimize ederek doğru hedef kitleye ulaşın ve dönüşümlerinizi artırın.

Instagram reklamları ile hem instagram hem de facebook’un gücünü birlikte kullanabilirsiniz. Örneğin facebook’ta bebek ürünleri kategorisine ilgi duyan aynı zamanda Instagram da ünlü sosyal medya annelerini takip eden 1 – 3 yaş arası bebeği olan annelere ulaşmak mümkün.

Instagram ve facebook platformlarında kullanıcılarınızın internet sitenizde son gezdiği ürünlere göre dinamik yeniden pazarlama (dynamic remarketing) yaparak harcadığınız paraya göre yüksek gelir elde edebileceğiniz pazarlama stratejilerini hayata geçirebiliriz.

Instagram ve Facebook reklamlarını aynı zamanda takipçi sayınızı artıracak, kullanıcılarınızla etkileşiminizi artıracak bir mecra olarak da kullanmak mümkün. Örneğin haftasonu yapmayı planladığınız bir etkinlik var ve son 1 yıl içerisinde internet sitenize girmiş olan kişilere Instagram ve Facebook üzerinden duyuru yapmak istiyorsunuz. Doğru pazarlama kurguları ve uygun maliyetlerle bunu sizinle birlikte yapabiliriz.

Siz de Instagram Reklamlarının ihtiyacınıza uygun olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin. Sizin için neler yapabileceğimize birlikte karar verelim.