LinkedIn Reklamları

İş dünyasının yoğun olarak yer aldığı LinkedIn'da reklamlarınızı yayınlayın.

LinkedIn, dünyada en çok kullanılan iş amaçlı sosyal medya platformlarından biridir. Her geçen gün gelişen reklam hedefleme tipleri ile de özellikle B2B (Business to Business, İşletmeden İşletmeye) Pazarlama için en önemli mecralarından biri halindedir.

LinkedIn reklamlarında minimum tıklama başına maliyet ve minimum bütçe limitleri diğer sosyal medya platformlarına göre bir miktar daha yüksek. Fakat tıklama başına maliyet (CPC) veya bin gösterim başına maliyet (CPM) stratejileri ve doğru hedefleme ile performans ve doğru pazarlama yapmak mümkün hale geliyor.

LinkedIn Reklamları sayesinde örneğin çalıştığı şirket ABC Holding, ülke Yeni Zelanda, çalıştığı departman satın alma, iş deneyim yılı 3 ve daha fazlası olan kişileri hedef kitlenize ekleyebilirsiniz. Ya da mezun olduğu bölümün konusu Kimya, mezun olduğu üniversite X Üniversitesi, yaşı 30 ve yukarısı olan kadınları hedeflemek mümkün.

Siz de LinkedIn Reklamları’nın ihtiyacınıza uygun olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin ve sizin için neler yapabileceğimize birlikte karar verelim.