Google Reklamları

Google'ın çeşitli reklam modellerini kullanarak trafiğinizi ve dönüşümlerinizi artırın.

Etkin ve Ölçümlenebilir Pazarlama, Arama Motoru Reklamları ile Mümkün

Arama Motoru Reklamları, ihtiyaçları doğrultusunda bir çözüm arayışında olan online tüketicilere ulaşmanın en etkili ve en verimli yoludur. Potansiyel müşterileriniz, Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında sadece belirttiğiniz koşulları sağlayan aramaları yaptıklarında reklamlarınızı görebilir ve kullanıcılar yalnızca reklamınıza tıkladıklarında belirlediğiniz limitleri aşmayacak şekilde bir ücret ödersiniz.

Arama Motoru Reklamlarında bütçenizi, reklamlarınızın gösterileceği lokasyonları, reklam gösterim sıklığı ve reklam gösterim saatleri gibi değişkenleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Rekabet halinde olduğunuz markaları gerçek zamanlı verilerle takip edebilir, hedeflediğiniz anahtar kelimelerde her bir markanın reklam gösterimi olarak ne kadar pay aldığını inceleyebilirsiniz.

Arama Motoru Reklamlarının en büyük artısı, tamamen ölçümlenebilir yapısı sayesinde performansınızı en ince kırılımlarına kadar görebilme imkânı sunabilmesidir. Web sitenize veya mobil uygulamanıza yapılacak kod entegrasyonları ile, yapmış olduğunuz dijital pazarlama yatırımının karşılığında ne kadar para kazandığınızı veya kaç adet müşterinin sizinle iletişime geçtiğini gözlemleme imkânı bulursunuz. Bu sayede yatırımınızın geri dönüşünü (ROI) kolaylıkla hesaplayıp büyüme stratejilerinizi bu rakamları baz alarak revize edebilirsiniz.

Boosmart, Arama Motoru Pazarlaması çözümleri ile tamamen satış odaklı olarak hizmet verir. Hizmet başlangıcında tüm pazarlama ve ölçümleme teknolojilerine entegrasyonlarınız gerekli testler gerçekleştirilerek yapılır ve yapılan performans pazarlaması çalışmalarının getirileri anlık olarak incelenir. Kampanyalarınızın öğrenme sürecini kısa tutmak adına, belirli koşulları gerçekleştiren kullanıcılar, mikro dönüşüm gerçekleştirmiş kabul edilir ve istatistiksel verinin artmasıyla daha etkin ve derin bir optimizasyon yapılır.

Arama Motoru Pazarlaması (Search Engine Marketing) hizmeti kapsamında, Google Ads Arama Ağı Reklamları (Search Ads), Görüntülü Reklam Ağı Kampanyaları (Google Display Network – GDN Ads), Alışveriş Reklamları (Shopping Ads), YouTube Reklamları (YouTube Ads) ve Gmail Reklamları (Gmail Ads) kampanya tiplerinde hizmet verilir.

Boosmart’ta kampanyaların nihai bütçesine ve bütçe dağılımına reklamlar başladıktan ve belirli bir veri elde edildikten sonra karar verilir. Bu sayede gereksiz harcamaların önüne geçilip tasarruf edilen harcamaların gelecek aylara aktarılması sağlanır.

Siz de Arama Motoru Reklamları hizmetine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin ve sizin için neler yapabileceğimize birlikte karar verelim.