Hakkımızda

Boosmart hakkında tüm detaylar ve merak edilenler.

Boosmart – Online Fırsatlar Yaratır

E-ticaret, sigortacılık, banka, üretim, hizmet gibi bir çok sektördeki firmaya performans pazarlaması desteğini teknoloji ile birleştirip katma değeri yüksek pazarlama süreçleri yönetmektedir. Pazarlama otomasyonu araçlarını ve yönetimlerini müşterileri için kurgulayarak insan faktörünün katma değerini maksimize etmektedir.

Pazarlama süreçlerine bir ölçümleme mekanizması kurar. Verilere kulak verir ve pazarlama süreçlerine 360 derece yaklaşır.

Boosmart bünyesinde Google Analytics, Adwords, Veri Analizi, Pazarlama Otomasyonu,
Sosyal Medya Reklamları, Facebook Reklamları, Programatik, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmetleri verilmektedir.

İnternet üzerinde bir ürün veya hizmet üzerine araştırma yapan kullanıcıların kafasının karışık olduğunu biliyoruz. Karar vermek için fazla zamanlarının olmadığının da farkındayız. İşte tam bu noktada, onları satın alma kararını verirken en az düşündürecek ve sonuca götürecek yolları bulmak için çalışıyoruz. Bir kullanıcı, Sık Sorulan Sorular sayfasında müşteriniz olmaya ikna olurken, bir başka kullanıcı tüm ürün ve hizmetlerinizi anlattığınız 2 dakikalık bir videoyu tercih edebilir. Hangi yöntemi seçeceğimize gerçek kullanıcı davranışlarını web analitiği araçları üzerinden izleyerek birlikte belirliyoruz.

Hizmetlerimiz